Evropský den jazyků

Letošní ročník projektu (nejen) Evropský den jazyků se uskuteční ve středu 26. 9. v rámci týdne (nejen) evropských jazyků. V tomto týdnu žáci budou moci ve vyučování propojovat své znalosti z jednotlivých vyučovacích předmětů s angličtinou a němčinou prostřednictvím CLILu (Content and Language Integrated Learning), čímž si procvičí nejen to, co se již zvládli ve vyučovacích předmětech naučit, ale také si rozšíří slovní zásobu v cizích jazycích. V závěru týdne se pak žáci osmého a devátého ročníku zúčastní divadelního představení v anglickém jazyce, díky němuž se začnou připravovat na blížící se výjezdy do Holandska a Anglie. Věříme, že schopnost používat cizí jazyky otevírá cestu do světa. Pojďme si tedy sestavit svůj první velký cestovatelský plán...