Prvňáčci - plán prvního týdne školy

ZŠ Otokara Březiny, Jihlava

Jak bude vypadat první týden ve škole pro naše prvňáčky?

První školní den 3. září 2018
Naši noví prvňáčci (i s rodiči a případným doprovodem) se sejdou v 8:10 ve školní jídelně, kde proběhne slavnostní zahájení školního roku žáků 1. ročníku.
Po skončení slavnostního uvítání v jídelně odvedou prvňáčky do tříd žáci 9. ročníku.
Již tento den si nezapomeňte vzít do školy aktovky a penál (přezůvky na první den nenoste).
Přibližně v 9:30 hodin ukončíme naše první setkání ve škole.
Jídelna bude vydávat obědy od 10 do 12 hodin.

Každý den začínáme v 8:10 hodin
• Úterý 4. 9.: vyučování do 10.10 hod. - obědy od 11:00
• Středa 5. 9.: vyučování do 10.10 hod. – obědy od 11:45
• Čtvrtek 6. 9.: vyučování do 10.55 hod. - obědy od 11:45
• Pátek 7. 9.: vyučování do 10.55 hod. - obědy od 11:45

o Prvňáčci mohou do školní družiny od pondělí 3. září.
o Kroužek anglického jazyka a kroužky školní družiny budou zahájeny od 10. září. Nabídku dostanete 3. září.
o Třídní schůzky rodičů žáků 1. ročníku proběhnou 6. září od 16:00 hod. v jednotlivých třídách.

Na brzkou viděnou se těší Vaše třídní učitelky: Petra Chvátalová, Irena Burešová, Lenka Wieczoreková

Vzhledem ke zkušenosti z minulých let upozorňujeme na složitou dopravní situaci v okolí naší školy. Jedna křižovatka musí obsloužit celé sídliště, 2 školy, 2 školky a návštěvníky obchodu LIDL. Zvláště během prvních dnů školy je problém nejen s parkováním a vjezdem na parkoviště, které využívají obě školy, ale i s dojezdem k parkovišti (přetížená Okružní silnice). To vše je umocněno uzavírkou Brněnského mostu.