Výlet 4. tříd do Poděbrad a Botanicusu
Ve středu 3. června se všechny 4. třídy vydaly na společný školní výlet. Sešli jsme se již v půl osmé ráno u školy a autobusem vyrazili na cestu do Poděbrad.
Počasí nám tentokrát příliš nepřálo. Protože během dopoledne pršelo, museli jsme upravit původní program. Místo plánované procházky po Poděbradech jsme se vydali na vyhlídkovou plavbu lodí po řece Labi. Děti si plavbu užily a jako sladkou odměnu si mohly přímo na lodi pochutnat na lázeňských oplatkách.



