Horácké divadlo - O pejskovi a kočičce 1.A

Horácké divadlo - O pejskovi a kočičce  1.A

Ve středu 22. listopadu navštívili žáci 1. A Horácké divadlo v Jihlavě, kde zhlédli představení O pejskovi a kočičce od Josefa Čapka. Pejsek s kočičkou přímo před očima dětí společně s panem Josefem Čapkem vymýšleli a hráli několik příběhů – O KOŠILCE, JAK MYLI PODLAHU nebo JAK PEKLI DORT. Během představení byly děti „vtaženy“ do děje a tak zdobily košilku a dávaly suroviny do dortu. Na závěr představení se děti mohly s hlavními hrdiny pohádky vyfotografovat.