Poprvé v galerii 1.B

Poprvé v galerii 1.B

Ve středu 4. 10. 2023 jsme se poprvé vydali do galerie. Seznámili jsme se s tím, jak galerie funguje. Prohlédli jsme si obrazy, sochy a další umělecké objekty. Sami jsme vyrobili podle své fantazie umělecké dílo z dřevěných kolíčků.
Také jsme si namalovali obrázek, který jsme zasadili do rámečku a odnesli si domů na památku. Celé dopoledne jsme si moc užili.

Žáci z 1.B
 

Fotky
Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B Poprvé v galerii 1.B
Štítky