Přijímačky nanečisto 9. ročník

Přijímačky nanečisto  9. ročník

Ve čtvrtek 14.3.2024 se žáci devátého ročníku zúčastnili přijímaček nanečisto. Byly pro ně připraveny testy z matematiky a z českého jazyka. V úvodu vyučující seznámili žáky s pravidly přijímaček, která byla stejná jako při skutečných přijímacích zkouškách. Test z matematiky trval 70 minut a test z českého jazyka 60 minut. Pověření vyučující naší školy testy opraví a s žáky podrobně analyzují tento týden. Do rozhodujícího dne D zbývá ještě téměř měsíc. Za tuto dobu lze udělat  velký pokrok v přípravě za účelem dosažení maximálního bodového zisku.  Vynaložte, prosím, extrémní  úsilí a využijte  všechny možnosti (pravidelný čas na přípravu doma, intenzivní práce ve škole,  konzultace s vyučujícími, online testy na internetu)  k dosažení co nejlepších výsledků. Držíme vám palce a přejeme, abyste byli úspěšní.

Přijímačky nanečisto  9. ročník Přijímačky nanečisto  9. ročník Přijímačky nanečisto  9. ročník Přijímačky nanečisto  9. ročník Přijímačky nanečisto  9. ročník