Školní výlet v Trnávce 8.C

Školní výlet v Trnávce  8.C

Dne 25.5. ve čtvrtek jsme se celá třída sešli v 8,45 před školou a jeli autobusem do Želivi. Podívali jsme se na klášter a místní památky a vyrazili jsme do kempu Trnávka. Tam jsme se ubytovali do chatek, prozkoumali lanové hřiště a kemp a šli na oběd. Měli jsme knedlo, zelo, vepřo. Po obědě jsme měli polední klid a poslouchali písničky. Protože je většina naší třídy sportovně nadaná nesměl chybět sport – fotbal, volejbal, badminton, basket. Potom následovala koupačka. K večeři byly šišky s mákem. Po donesení dřeva následoval táborák s buřty a marshmelouny. Ještě jsme si šli zahrát pár her a hurá spát. Další den jsme šli po snídani na krátkou procházku do Červené Řečice. A po obědě zase domů. Většinu času jsme trávili venku s kamarády a zábavou. Celý výlet jsme si moc užili, jen byl moc krátký.
Třída 8.C