Sportovní den mládeže s TAJV v Jihlavě

Ve středu 15.11.2023 se uskutečnil 4. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Jihlavě v tělocvičně ZŠ Otokara Březiny pro žáky základní školy a místní děti. Sportovní akce TAJV v Jihlavě patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.
Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radovali Filip Štěpnička, Aneta Vystrčilová, Jonáš Novotný, Robin Šimánek, Vít Šebesta a Dominik Dědek. Finalisté postupového turnaje v Jihlavě získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Jihlavy nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Jihlavu a Kraj Vysočinu.
Sportovní den mládeže s TAJV v Jihlavě byl zrealizován za podpory Statutárního města Jihlavy a partnerů soutěže.
Mgr. Jan Váňa
Organizátor soutěže