Výjezd organizačního týmu do České Kanady

Dvacet nejaktivnějších členů organizačního týmu vyrazilo ve středu 21. června s koordinátory na dvoudenní výjezd do Starého Města pod Landštejnem. Po příjezdu do Slavonic jsme poobědvali a vydali se pěšky do Starého Města pod Landštejnem. Cesta byla dlouhá, měli jsme možnost prohlédnout si bunkry a odpočinout si u rybníka. Odpoledne jsme měli rezervované lanové centrum, kvůli bouřce jsme museli jeho návštěvu přesunout na čtvrteční dopoledne. Bohužel jsme proto museli vynechat návštěvu hradu Landštejn. Stejně tak plánované opékání špekáčků prověřilo naši schopnost improvizovat – opekli jsme si je na pánvičce… Navečer naštěstí nepršelo, a tak jsme vyrazili  na vycházku po okolí. Večer jsme zpívali u kytary, hráli hry nebo si jen tak povídali. Ve čtvrtek nás čekalo lanové centrum. Některé překážky byly opravdu náročné, nastoupilo na ně 18 žáků, všichni je zvládli překonat a došli do cíle! Pak  následoval přesun autobusem do Slavonic, kde jsme po obědě zamířili na návštěvu podzemí. Nejprve se chtěli zúčastnit všichni, ale když pan průvodce ukázal na prkno s otvorem, který představoval velikost chodeb, nadšení několika žáků poněkud ochladlo… Nicméně skupině odvážlivců se podzemí moc líbilo. A pak už zbývala jenom krátká procházka na vlakové nádraží a odjezd zpět do Jihlavy.

Přejeme všem krásné prázdniny a budeme se těšit na další spolupráci v novém školním roce.

Za organizační tým Hana Hažmuková

Výjezd organizačního týmu do České Kanady Výjezd organizačního týmu do České Kanady