Silák roku 2023

Dne 22. 3. 2023 proběhl letošní ročník soutěže Silák roku. Tu každoročně organizuje Městská policie Jihlava a účastní se jí zástupci jihlavských škol od 6. do 9. třídy. Poměřují se v pěti silových disciplínách - kliky, leh-sedy, hod medicinbalem, visu/shybech na hrazdě a skoku z místa. Naši školu reprezentovali dva chlapci a dvě dívky z každého ročníku. Nejlépe se vedlo Natali Zárybnické z 9. A (6. místo celkově v kategorii dívek) a Jároslávu Mereszimu z 9. A (4. místo celkově v kategorii chlapců). To ale není všechno. Letos jsme totiž získali i titul absolutního vítěze mezi kategoriemi! Tím se stal Lukáš Částka z 8. C, který porazil svým bodovým výkonem všechny ostatní soutěžící a zaslouženě získal mnoho krásných cen, mimo jiné i vyhlídkový let horkovzdušným balónem. Gratulujeme a děkujeme všem "silákům" za úspěšnou reprezentaci!

Silák roku 2023 Silák roku 2023 Silák roku 2023 Silák roku 2023 Silák roku 2023