Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C

Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C

Ve středu 24.5.2023 jsme se  v 8:10  všichni sešli na Hlavním vlakovém nádraží. Odtud jsme se vydali přes Okříšky do Šumné. Potom jsme šli pěšky do naší cílové destinace – Vranovská pláž. Tam jsme měli sportovní program. Mezi jednotlivými aktivitami byl příjemně trávený volný čas. Druhý den jsme se vydali do městečka Vranov nad Dyjí, kde jsme měli menší rozchod na nákupy. Po návratu do kempu jsme si vypůjčili šlapadla a začala vodní válka. Poslední den jsme šli stromovou alejí do Šumné a stejnými spoji jsme se vraceli do Jihlavy. Počasí nám přálo a výlet jsme si užili. 
Anna Krausová, Jana Tománková, 9.C

Náš poslední společný výlet se uskutečnil na Vranovskou pláž. Vše začalo hned na nádraží, odkud jsme jeli vlakem do Okříšek a poté nastoupili na vlak, který nás odvezl do Šumné. Odtud jsme šli k Vranovské pláži pěší chůzí asi 5,5 km. První den jsme se ubytovali v chatkách a měli volnou zábavu, hráli jsme volejbal, nohejbal a další sportovní aktivity. Druhý den jsme si vyrazili do města Vranov nad Dyjí. Měli jsme v plánu jít na zámek a vylézt na věž, ale zámek byl kvůli natáčení uzavřen. Když jsme se vrátili na pláž, šli jsme na šlapadla, která jsme si moc užili. Poté jsme si zamluvili v restauraci místa a sledovali hokej. Třetí den jsme si sbalili věci, poklidili chatky a vyrazili do Šumné na vlak. V půl druhé jsme vystoupili v Jihlavě. Výlet jsme si moc užili. 
Tereza Berková, 9.C

Fotky
Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C Školní výlet na Vranovskou pláž 9.C
Štítky