Sportovní den mládeže s TAJV v Jihlavě

Sportovní den mládeže s TAJV

3. ročník oblíbené národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Jihlavě se uskutečnil v pondělí 14.11.2022 v dopoledních hodinách v tělocvičně místní ZŠ Otokara Březiny, Jihlava. Jednalo se o semifinálové kolo z celkového počtu 250 turnajů v České republice. Žáci a žákyně ze základní školy se v tělocvičně utkali ve fotbale, florbale, házené, frisbee a tenise.
Z celkového vítězství se nakonec zaslouženě radovali Ondřej Píša, Kristýna Votavová a Kryštof Konupčík. Finalisté semifinálového turnaje v Jihlavě získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s cenami obdrželi finalisté vstupenku na závěrečný celorepublikový turnaj, Národní finále v Poděbradech, který se bude konat v předvánočním termínu 3.12. – 4.12.2022. Na tomto turnaji budou postupující hráči reprezentovat zejména základní školu, město Jihlavu a kraj Vysočinu. Vítěz Národního finále v Poděbradech převezme putovní pohár TAJV od ministra školství, mládeže a tělovýchovy.

Sportovní den mládeže s TAJV v Jihlavě byl zrealizován za podpory Města Jihlava, Kraje Vysočina a partnerů projektu.
Mgr. Jan Váňa
Organizátor soutěže TAJV