Office365

Všichni žáci a zaměstnanci na naší škole mají možnost využit nejnovější verzi kancelářského balíku MS Office365 na domácích počítačích ZDARMA.

Přínosem pro žáky je především online používání aplikací Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneNote, Access, Publisher, Outlook a dále prostor na cloudovém disku OneDrive o kapacitě 1TB! Každý žák má k dispozici po dobu studia na naší škole e-mail ve tvaru: prijmeni@zsobrezinycz.onmicrosoft.com

Tuto licenci mohou využít všichni zaměstnanci školy a žáci po dobu, kterou zde studují (pracují) a to na maximálně pěti domácích počítačích. Po ukončení studia (nebo ukončení pracovního poměru v případě zaměstnanců) se jim licence automaticky deaktivuje a nainstalovaný produkt (včetně dat na cloudovém úložišti Onedrive) již nepůjde využít.

Stručné video, které ukazuje základy práce v Office365 a především v Teams je na našem YouTube - https://youtu.be/49uXhnPItlE

Přihlašovací údaje dostanou žáci při začátku studia nebo v případě ztráty kontaktujte správce sítě (Mgr. Robert Srbecký, kancelář zástupce ředitele školy).

Office365 - logo