2. ročník soutěže Cihla k cihle

Ve čtvrtek 4.10.2018 se žáci 8.A, Viktor Nový a Jakub Zelený, zúčastnili 2. ročníku soutěže Cihla k cihle. Soutěž se konala na Střední škole stavební v Třebíči a pořádal ji Krajský úřad Kraje Vysočina a Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR. Zúčastnilo se 21 dvoučlenných týmů základních škol z Kraje Vysočina. Soutěžící měli za úkol postavit rodinný dům skládající se ze dvou kvádrů a jiných drobných doplňků. Ačkoliv jsme nevystoupili na stupně vítězů, byli jsme rádi, že jsme se soutěže zúčastnili  a mohli si porovnat naše technické znalosti a manuální zručnost s žáky jiných škol.

Mgr. Jiří Hotař

2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle 2. ročník soutěže Cihla k cihle