Kopání Tůněk u školy (9. A, 9. B, 7. A)

Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A)

Tůňky u rybníka Kalvárie, které jsme si vykopali před časem jako přírodní učebnu Klavárie, už potřebovaly nutnou údržbu. Bylo nutné prohloubit bahnem zanesené dno a odstranit rostliny, kterými tůňky začaly zarůstat. Také bylo nutné pročistit přítokovou stružku. Pod odborným vedením pana Maštery ze spolku Mokřady se do práce zapojili vybraní žáci 9. ročníku v rámci svého volitelného semináře a dobrovolníci ze 7. A. Všem děkujeme za obrovský kus práce, který odvedli.

Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A) Kopání Tůněk u školy  (9. A, 9. B, 7. A)