Školní výlet 7.A

Ve středu 1.6. 2022 se  třída 7.A vydala do Campu Bítov. Z Jihlavy jsme jeli náhradní autobusovou dopravou do Okříšek. Přestoupili jsme na vlak a ten nás dovezl do Šumné u Znojma. Před odjezdem autobusu do Bítova jsme si šli dokoupit zásoby do obchodu. Pak jsme odjeli autobusem do Bítova. Vystoupili jsme na náměstí v Bítově, cesta do campu byla dlouhá, tak jsme si jí zkrátili přes strmý kopec. Všichni zdraví jsme dorazili do campu. Když jsme převzali klíče, ubytovali jsme se v chatkách a šli jsme na oběd. Po obědě jsme se šli vykoupat do Vranovské přehrady a potom jsme vyšli na túru na hrad Bítov. Po návratu jsme šli na večeři a pak udělali oheň, kde jsme si opekli špekáčky. Druhý den jsme po snídani vyrazili na procházku kolem Bítovské zátoky, kde jsme se i vykoupali. Před obědem jsme si zahráli volejbal. Pak jsme uklidili chatky a vyrazili na cestu domů. Výlet jsme si moc užili. A děkujeme panu učiteli Vondrákovi a paní učitelce Kalné za krásný výlet.

Žáci 7.A.