Třídní schůzky online v MS Teams - 10. 6. 2021

Ve čtvrtek 10. června 2021 proběhnou v Teams třídní schůzky, I. stupeň od 17:00 hodin a II. stupeň od 18:00 hodin. Třídní schůzka se uskuteční online v aplikaci MS Teams. Třídní učitel založí novou třídní schůzku v rámci svého třídního týmu a tato schůzka se zobrazí stejně jako jiné v kalendáři žáka. Ten se společně se svým rodičem přihlásí v danou hodinu ke schůzce. Tímto způsobem se pod účtem žáka (rodič žádný účet nepotřebuje) bude moci rodič i žák společně účastnit třídní schůzky (částečná náhrada za informační odpoledne pro rodiče s dětmi, které jsme nesměli a nesmíme vzhledem ke covidové situaci uskutečnit). V rámci schůzky budou odpovězeny otázky týkající se průběhu školního roku, klasifikace a hodnocení v pololetí a další. Vyučující budou online přítomni do 19:15 hod. Případné další "online osobní" konzultace bude možné dohodnout na jiný termín. V průběhu schůzek bude možné také kontaktovat (přes chat nebo hovorem v Teams) vyučující jiných předmětů a netřídní učitele.