8.A  (opět) dobrovolníky v Klubíčku

17. 12. se celá třída  8. A   vrátila  „ na místo činu“ (po Mikuláši) do zařízení Klubíčko na Žižkově ulici. Naším úkolem bylo tentokrát vyrobit vánoční přání, která by jménem Klubíčka a naší školy byla rozdána v nemocnici pacientům i personálu. Klubíčkové děti jsou malinké a v této předvánoční době se jich schází málo, proto bylo potřeba naší fantazie a našich rukou. Dalším úkolem bylo připravit dětem dárky, tj. z nashromážděných věcí vybrat několik, aby odpovídaly věku, pohlaví a přání dětí, uložit je do připravených  krabic  a  ty poté vánočně zabalit. Práce šla dobře od ruky, s dětmi byla zábava, pracovnice zařízení k nám byly velmi milé! Ani se nám nechtělo odcházet!