Projekt Svět práce

V rámci projektu Svět práce jsme pro žáky 4. – 8. ročníku ve spolupráci s partnery připravili exkurze. Navštívíme několik řemeslníků, firem a podniků, podíváme se i do dílen středních škol.

Žáci 2. stupně jsou na termín a místo exkurze přesně dohodnuti.

Žáci 1. stupně jsou rozděleni na 12 skupin.

11. skupina – Okrouhlice, Lipnice – sraz 7:15 před školou, odjezd 7:20; předpokládaný návrat kolem 13 hodiny

12. skupina - Střížov, Luka – sraz 8:05 před školou, odjezd 8:10; předpokládaný příjezd kolem 12 hodiny

Ostatní skupiny:

pokud nebylo domluveno jinak, sraz v 8:10 ve vestibulu školy, hlaste se u příslušného učitele

S sebou:

Vhodný oděv a obutí, svačinu a pití. Ti, co měli v Moodle napsanou jízdenku na MHD nebo průkazku.

Do školy se vrátíme po 12 hodině na oběd. Po té žáci 5. ročníku mohou odejít domů, ti, co mají kroužky nebo družinu, půjdou do IC.

1. se na nové zážitky. Zdeňka Obrdlíková