Výroba krmítka a ptačí budky (9.A, 9.B)

Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B)

V předmětu Seminář světa práce si žáci mohli vyrobit ptačí budku nebo krmítko. K dispozici měli smrková prkna a latě. Na střechu  připevnili hliníkový plech, aby výrobek déle vydržel ve venkovním prostředí. Jedna skupina se rozhodla vyrobit krmítko z březových větví.

Krmítka  umístíme v okolí školy a ptákům pomůžeme překonat konec zimy.

Jiří Hotař

Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B) Výroba krmítka a ptačí budky  (9.A, 9.B)