Koncert cimbálové skupiny Réva (1. stupeň)

Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň)

V pátek 22.dubna k nám do školy na I. stupeň zavítala cimbálovka Réva se svým programem, který čerpal z různých hudebních žánrů, přes lidové písníčky, rock, klasiku, džez až po  populární hudbu. Při  vystoupení si děti  zazpívaly, zatančily, zarytmizovaly a taky se poučily: věděli byste např., že nástroj cimbál vlastně vznikl  ne v Maďarsku, ale už ve starověké Mezopotámii?
A  určitě se všichni především moc dobře pobavili. Tak snad zase někdy na viděnou a na slyšenou!

Mgr. Dagmar Piková

Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň) Koncert cimbálové skupiny Réva  (1. stupeň)