Lyžování na Čeřínku 2. ročník
V pátek 20. února jsme si společně užili krásný zimní den na sjezdovce na Čeřínku. Lyžařského výletu se zúčastnili zájemci z řad druháčků spolu se svými paními učitelkami a vychovatelkami. Pro některé děti to byla další příležitost postavit se na lyže, pro jiné možnost zdokonalit své dovednosti. V lednu totiž druháci absolvovali lyžařský výcvikový kurz na Klepáčově, kde získali pevné základy. Nyní tak mohli své zkušenosti dále rozvíjet a pilovat správnou techniku jízdy. Letos nám zima opravdu přeje, sněhu je spousta, a tak byly podmínky naprosto ideální.



